Učitelský sbor

 
Mgr. Auersperger Bohumil Zkratka: Au Telefon: 236 075 634
  Místnost: A307b E-mail: auersperger@spsdmasna.cz
 
Ing. Bajer Radek Zkratka: Bj Telefon: 236 075 608
  Místnost: B212 E-mail: bajer@spsdmasna.cz
 
Mgr. Balažík Jan Zkratka: Telefon: 236 075 602
  Místnost: B101 E-mail: balazik@spsdmasna.cz
 
Ing. Bartoš Lubomír Zkratka: Bt Telefon: 236 075 617
  Místnost: A306 E-mail: bartosl@spsdmasna.cz
 
Mgr. Bartošová Naděžda Zkratka: Telefon: 236 075 606
  Místnost: B216 E-mail: bartosova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Bíža Martin Zkratka: Telefon: 236 075 637
  Místnost: A004 E-mail: biza@spsdmasna.cz
 
Mgr. Boloňská Pavla Zkratka: Bl Telefon: 236 075 620
  Místnost: A307a E-mail: bolonska@spsdmasna.cz
 
Bc. Burda Jaroslav Zkratka: Br Telefon: 236 075 621
  Místnost: Sborovna E-mail: burda@spsdmasna.cz
 
Ing. Burgr Richard Zkratka: Bg Telefon: 236 075 618
  Místnost: A104 E-mail: burgr@spsdmasna.cz
 
Mgr. Červenková Lenka Zkratka: Čr Telefon: 236 075 612
  Místnost: A302 E-mail: cervenkova@spsdmasna.cz
 
Ing. Chytil Boris Zkratka: Chy Telefon: 236 075 602
  Místnost: B101 E-mail: chytil@spsdmasna.cz
 
Ing. Davídková Lenka Zkratka: Dk Telefon: 236 075 616
  Místnost: A305 E-mail: davidkova@spsdmasna.cz
 
Ing. Egert Petr Zkratka: Eg Telefon: 236 075 618
  Místnost: A104 E-mail: egert@spsdmasna.cz
 
Ing. Ehlová Ivana Zkratka: El Telefon: 236 075 611
  Místnost: B201 E-mail: ehlova@spsdmasna.cz
 
Ing. Fajt Vladimír Zkratka: Fa Telefon: 236 075 618
  Místnost: A104 E-mail: fajt@spsdmasna.cz
 
Ing. Mgr. Fleischman Petr Zkratka: Fl Telefon: 236 075 616
  Místnost: A305 E-mail: fleischman@spsdmasna.cz
 
Ing. Fohl Zdeněk Zkratka: Fo Telefon: 236 075 617
  Místnost: A306 E-mail: fohl@spsdmasna.cz
 
doc. Dr. Frýbortová Marie Zkratka: Fr Telefon: 236 075 614
  Místnost: A304 E-mail: frybortova@spsdmasna.cz
 
Hájek Jiří Zkratka: Hj Telefon: 236 075 605
  Místnost: B-DÍLNY E-mail: hajek@spsdmasna.cz
 
Haken Jan Zkratka: Hk Telefon: 236 075 605
  Místnost: B-DÍLNY E-mail: haken@spsdmasna.cz
 
Ing. Harwot Lubomír, CSc. Zkratka: Hw Telefon: 236 075 609
  Místnost: B203 E-mail: harwot@spsdmasna.cz
 
Ing. Hauerová Marie Zkratka: Ha Telefon: 236 075 618
  Místnost: A104 E-mail: hauerova@spsdmasna.cz
 
Ing. Herzog Jiří Zkratka: Hg Telefon: 236 075 617
  Místnost: A306 E-mail: herzog@spsdmasna.cz
 
Mgr. Hofmanová Hana Zkratka: Hf Telefon: 236 075 606
  Místnost: B216 E-mail: hofmanova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Horník Vlastimil Zkratka: Telefon: 236 075 607
  Místnost: B213 E-mail: hornik@spsdmasna.cz
 
Mgr. Horníková Radana Zkratka: Ho Telefon: 236 075 607
  Místnost: B213 E-mail: hornikova@spsdmasna.cz
 
Ing. Hospodarz Petr Zkratka: Hd Telefon: 236 075 610
  Místnost: B220 E-mail: hospodarz@spsdmasna.cz
 
Mgr. Hradec Vít Zkratka: Hc Telefon: 236 075 638
  Místnost: A103 E-mail: hradec@spsdmasna.cz
 
PhDr. Hřebíková Zuzana Zkratka: Hb Telefon: 236 075 620
  Místnost: A307a E-mail: hrebikova@spsdmasna.cz
 
Ing. Ineman Josef Zkratka: In Telefon: 236 075 627, 236 075 628
  Místnost: A206 E-mail: ineman@spsdmasna.cz
 
Ing. Jansová Petra Zkratka: Jn Telefon: 236 075 620
  Místnost: A307a E-mail: jansova@spsdmasna.cz
 
Ing. Bc. Jelínek Radek Zkratka: Je Telefon: 236 075 618
  Místnost: A104 E-mail: jelinek@spsdmasna.cz
 
Ing. Jozová Mária Zkratka: Jz Telefon: 236 075 624
  Místnost: A303 E-mail: jozova@spsdmasna.cz
 
Ing. Kadeřábek Jan Zkratka: Kb Telefon: 236 075 640
  Místnost: A114 E-mail: kaderabek@spsdmasna.cz
 
Ing. Kapalín Jan Zkratka: Kp Telefon: 236 075 608
  Místnost: B212 E-mail: kapalin@spsdmasna.cz
 
PaedDr. Kaufman Rostislav Zkratka: Kf Telefon: 236 075 606
  Místnost: B216 E-mail: kaufman@spsdmasna.cz
 
Ing. Kočí Jaroslav Zkratka: Telefon: 236 075 605
  Místnost: B-DÍLNY E-mail: koci@spsdmasna.cz
 
Bc. Koubek David Zkratka: Ke Telefon: 236 075 602
  Místnost: B101 E-mail: koubek@spsdmasna.cz
 
Ing. Králíček Petr Zkratka: Krá Telefon: 236075 617
  Místnost: A306 E-mail: kralicek@spsdmasna.cz
 
Mgr. Kramerová Věra Zkratka: Kr Telefon: 236 075 631, 773 784 588
  Místnost: A211 E-mail: kramerova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Krejčová Eva Zkratka: Telefon: 236 075 612
  Místnost: A302 E-mail: krejcova@spsdmasna.cz
 
Krejčová Kristýna Zkratka: Kj Telefon: 236 075 644
  Místnost: B302 E-mail: krejcovak@spsdmasna.cz
 
RNDr. Křížková Miroslava Zkratka: Telefon: 236 075 606
  Místnost: B216 E-mail: krizkova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Kroužková Silvie Zkratka: Kv Telefon: 236 075 634
  Místnost: A307b E-mail: krouzkova@spsdmasna.cz
 
PaedDr. Kubánková Jana Zkratka: Kk Telefon: 236 075 632
  Místnost: A312 E-mail: kubankova@spsdmasna.cz
 
Ing. Kubec Václav Zkratka: Kc Telefon: 236 075 618
  Místnost: A104 E-mail: kubec@spsdmasna.cz
 
Mgr. Kulíšková Jarmila Zkratka: Ku Telefon: 236 075 602
  Místnost: B101 E-mail: kuliskova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Kunová Veronika Zkratka: Telefon: 236 075 632
  Místnost: A312 E-mail: kunova@spsdmasna.cz
 
PaedDr. Landa Vlastislav Zkratka: Ln Telefon: 236 075 626
  Místnost: A202 E-mail: landa@spsdmasna.cz
 
Ing. Landová Michaela Zkratka: Telefon: 236 075 643
  Místnost: B215 E-mail: landova@spsdmasna.cz
 
Bc. Lorman Tomáš Zkratka: Lo Telefon: 236 075 638
  Místnost: A103 E-mail: lorman@spsdmasna.cz
 
Ing. Louda Zdeněk Zkratka: Ld Telefon: 236 075 617
  Místnost: A306 E-mail: louda@spsdmasna.cz
 
Mangl Jiří Zkratka: Ml Telefon: 236 075 604
  Místnost: Autošk. E-mail: manglj@spsdmasna.cz
 
Mangl Vladimír Zkratka: Mg Telefon: 236 075 604
  Místnost: Autošk. E-mail: mangl@spsdmasna.cz
 
Ing. Marková Soňa Zkratka: Mk Telefon: 236 075 608
  Místnost: B212 E-mail: markova@spsdmasna.cz
 
Ing. Martinů Pavla, CSc. Zkratka: Ma Telefon: 236 075 624
  Místnost: A303 E-mail: martinu@spsdmasna.cz
 
Mgr. Masařík Eduard Zkratka: Ms Telefon: 236 075 621
  Místnost: Sborovna E-mail: masarik@spsdmasna.cz
 
Mayer Miroslav Zkratka: My Telefon: 236 075 605
  Místnost: B004 E-mail: mayer@spsdmasna.cz
 
Mgr. Mináková Irina, Ph.D. Zkratka: Mi Telefon: 236 075 620
  Místnost: A307a E-mail: minakova@spsdmasna.cz
 
Moravcová Barbora Zkratka: McB Telefon: 236 075 602
  Místnost: B101 E-mail: moravcovab@spsdmasna.cz
 
Ing. Moravcová Lenka, Ph.D. Zkratka: Mc Telefon: 236 075 615
  Místnost: A205 E-mail: moravcova@spsdmasna.cz
 
Mysík Petr Zkratka: Mys Telefon: 236 075 618
  Místnost: A104 E-mail: mysik@spsdmasna.cz
 
Ing. Němeček Martin, Ph.D. Zkratka: Telefon: 236 075 617
  Místnost: A306 E-mail: nemecek@spsdmasna.cz
 
Nigrín Tomáš Zkratka: Ni Telefon: 236 075 605
  Místnost: B-DÍLNY E-mail: nigrin@spsdmasna.cz
 
Ing. Novák Jaroslav Zkratka: Nk Telefon: 236 075 621
  Místnost: Sborovna E-mail: novak@spsdmasna.cz
 
Ing. Páralová Pavlína Zkratka: Telefon: 236 075 634
  Místnost: A307b E-mail: paralova@spsdmasna.cz
 
Bc. Petřík Jan Zkratka: Pe Telefon: 236 075 609
  Místnost: B203 E-mail: petrik@spsdmasna.cz
 
Ing. Přibylová Lenka Zkratka: Telefon: 236 075 614
  Místnost: A304 E-mail: pribylova@spsdmasna.cz
 
Ing. Procházka Radim Zkratka: Pch Telefon: 236 075 621
  Místnost: Sborovna E-mail: prochazkar@spsdmasna.cz
 
Mgr. Ratajová Lenka Zkratka: Rt Telefon: 236 075 644
  Místnost: B302 E-mail: ratajova@spsdmasna.cz
 
Ing. Rombaldová Marta Zkratka: Ro Telefon: 236 075 608
  Místnost: B212 E-mail: rombaldova@spsdmasna.cz
 
Ing. Ryba Petr Zkratka: Ry Telefon: 236 075 609
  Místnost: B203 E-mail: ryba@spsdmasna.cz
 
Ing. Šmídová Dagmar Zkratka: Šm Telefon: 236 075 608
  Místnost: B212 E-mail: smidova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Smorádková Renata Zkratka: Sm Telefon: 236 075 634
  Místnost: A307b E-mail: smoradkova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Šolc Jan Zkratka: Šo Telefon: 236 075 634
  Místnost: A307b E-mail: solc@spsdmasna.cz
 
Mgr. Soukupová Lenka Zkratka: So Telefon: 236 075 632
  Místnost: A312 E-mail: soukupova@spsdmasna.cz
 
Mgr. Stockinger Marek Zkratka: St Telefon: 236 075 637
  Místnost: A004 E-mail: stockinger@spsdmasna.cz
 
Ing. Šušičová Jelica Zkratka: Šu Telefon: 236 075 643
  Místnost: B215 E-mail: susicova@spsdmasna.cz
 
Ing. Švábová Eva Zkratka: Šv Telefon: 236 075 609
  Místnost: B203 E-mail: svabova@spsdmasna.cz
 
Sýkorová Klára, DiS. Zkratka: Telefon: 236 075 621
  Místnost: Sborovna E-mail: sykorova@spsdmasna.cz
 
Ing. Tříska Luboš Zkratka: Tři Telefon: 236 075 616
  Místnost: A305 E-mail: triska@spsdmasna.cz
 
Ing. Tůma Jan Zkratka: Tj Telefon: 236 075 618
  Místnost: A104 E-mail: tumaj@spsdmasna.cz
 
Ing. Tůma Jiří Zkratka: Telefon: 236 075 618
  Místnost: A104 E-mail: tuma@spsdmasna.cz
 
Ing. Tůma Pavel Zkratka: Tm Telefon: 236 075 608
  Místnost: B212 E-mail: tumap@spsdmasna.cz
 
Mgr. Vachtl Josef Zkratka: Vch Telefon: 236 075 621
  Místnost: Sborovna E-mail: vachtl@spsdmasna.cz
 
Mgr. Vaňková Eva Zkratka: Telefon: 236 075 621
  Místnost: Sborovna E-mail: vankova@spsdmasna.cz
 
Ing. Vaňková Martina Zkratka: Vv Telefon: 236 075 621
  Místnost: Sborovna E-mail: vanovam@spsdmasna.cz
 
Ing. Vesecký Jan Zkratka: Ve Telefon: 236 075 639
  Místnost: A111 E-mail: vesecky@spsdmasna.cz
 
Ing. Vesecký Jindřich Zkratka: Vs Telefon: 236 075 617
  Místnost: A306 E-mail: veseckyj@spsdmasna.cz
 
Mgr. Vondráčková Jitka Zkratka: Vo Telefon: 236 075 637
  Místnost: A004 E-mail: vondrackova@spsdmasna.cz
 
PhDr. Waldhauserová Hana Zkratka: Wl Telefon: 236 075 612
  Místnost: A302 E-mail: waldhauserova@spsdmasna.cz
 
Wűnsch Lukáš Zkratka: Telefon: 236 075 618
  Místnost: A104 E-mail: wunsch@spsdmasna.cz
 
PaedDr. Zálešáková Jaroslava Zkratka: Telefon: 236 075 620
  Místnost: A307a E-mail: zalesakova@spsdmasna.cz
 
RNDr. Žaludová Denisa Zkratka: Žd Telefon: 236 075 602
  Místnost: B101 E-mail: zaludova@spsdmasna.cz
 
Ing. Zíka Karel Zkratka: Telefon: 236 075 626
  Místnost: A202 E-mail: zika@spsdmasna.cz