Suplování:   Středa 26.2.2020 (Lichý týden)

datum výpisu: 27.2.2020 (16:22)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

D1B

               

LAB

LAB

       

DP1

                   

LAB

LAB

   

DLO1

   

GOTH

GOTH

GOTH

GOTH

GOTH

             

Změny v rozvrzích učitelů:

AUERSPERGER Bohumil

2.hod

Suplovací pohotovost

 

BAJER Radek

5.hod

přesun <<

ŽKV

DMŽ4 (DŽ)

(B217)

z 7.hod

 

7.hod

přesun <<

VMD

DMŽ4 (DM)

(B119)

z 9.hod

 

7.hod

přesun >>

ŽKV

DMŽ4 (DŽ)

 

na 5.hod

 

9.hod

přesun >>

VMD

DMŽ4 (DM)

 

na 7.hod

 

před 5. hodinou dohled B1

 

BALAŽÍK Jan

před 1. hodinou dohled B1

 

BALLING Adam

před 5. hodinou dohled A3

 

BARTOŠ Lubomír

3.hod

přesun <<

OPV

DPE3 (DP)

(A109)

z 25.2. 8.hod

BÍŽA Martin

2.hod

spojeno

TVh1

DMŽ4 (TVh1)

(TV1)

 
 

3.hod

spojeno

TVh1

DMŽ4 (TVh1)

(TV1)

 
 

před 8. hodinou dohled A3

 

BUREŠOVÁ Kateřina

6.hod

supl.

AH2

DŽ2 (NV1)

(A301)

 

BURGR Richard

5.hod

navíc

MP

DL4

(A105)

 

DAVÍDKOVÁ Lenka

před 5. hodinou dohled B3

 

FLEISCHMAN Petr

2.hod

přesun <<

LOG

DLO2

(A310)

z 28.2. 6.hod

 

4.hod

supl.

LOG

DL4

(A105)

 
 

před 5. hodinou dohled A1

 

HOSPODARZ Petr

2.hod

přesun <<

DZE

D1A

(B218)

z 28.2. 2.hod

 

2.hod

odpadá

DZE

DLO1

 

Goethe Institut

 

3.hod

přesun <<

DOP

DC4

(B218)

z 25.2. 8.hod

 

6.hod

změna

MP

DMŽ4 (DŽ)

(B218)

 

HRADCOVÁ Lenka

4.hod

supl.

KČJ

DZ3 (SK1)

(B306)

 
 

6.hod

navíc

KČJ

DZ3 (SK2)

(B306)

 
 

6.hod

přesun >>

EV

DL4

 

na 7.hod

 

7.hod

přesun <<

EV

DL4

(A105)

z 6.hod

 

8.hod

odpadá

KČJ

DZ3

 

zrušeno

 

před 6. hodinou dohled B3

 

HRADEC Vít

1.hod

přesun >>

AH1

D1C (SK1)

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

AH1

D1C (SK1)

(A110)

z 1.hod

 

4.hod

změna

AH1

DL2 (SK1)

(A102)

 
 

4.hod

spojeno

AH2

DL2 (SK2)

(A102)

 
 

před 7. hodinou dohled A1

 

JOZOVÁ Mária

4.hod

odpadá

PŘP

DLO1

 

Goethe Institut

 

5.hod

odpadá

PŘP

DLO1

 

Goethe Institut

KAPALÍN Jan

8.hod

přesun >>

SP

DP4

 

na 28.2. 5.hod

 

9.hod

přesun >>

DAP

D1A

 

na 28.2. 2.hod

 

před 7. hodinou dohled B1

 

KAUFMAN Rostislav

1.hod

přesun <<

MAT

DŽ3

(B105)

z 28.2. 6.hod

 

před 9. hodinou dohled B3

 

KREJČOVÁ Eva

před 3. hodinou dohled A1

 

KŘÍŽKOVÁ Miroslava

4.hod

Suplovací pohotovost

 
 

před 2. hodinou dohled A2

 

LORMAN Tomáš

1.hod

změna

AH2

DMŽ4 (AH2)

(B117)

 
 

2.hod

změna

AH2

DZ4 (SK2)

(B117)

 

MARKOVÁ Soňa

5.hod

supl.

MAT

DMC3

(A308)

 

MYSÍK Petr

8.hod

navíc

FF

DL4 (SK1)

(B305)

 
 

8.hod

odpadá

FF

DL4 (SK2)

 

zrušeno

 

9.hod

navíc

FF

DL4 (SK1)

(B305)

 
 

9.hod

odpadá

FF

DL4 (SK2)

 

zrušeno

 

10.hod

navíc

FF

DL4 (SK1)

(B305)

 
 

10.hod

odpadá

FF

DL4 (SK2)

 

zrušeno

NĚMEČEK Martin

4.hod

změna

MP

DP4

(A309)

 

PÁRALOVÁ Pavlína

3.hod

supl.

AH1

DZ3 (SK1)

(B214)

 
 

4.hod

změna

AH1

E4

(B214)

 

PŘIBYLOVÁ Lenka

před 6., 9. hodinou dohled A3

 

ROMBALDOVÁ Marta

3.hod

změna

MP

DZ4

(B307)

 
 

6.hod

odpadá

OPČ

DLO1

 

Goethe Institut

 

před 4. hodinou dohled B3

 

RYBA Petr

6.hod

změna

MP

E4

(B206)

 
 

7.hod

změna

ZE

E1

(B206)

 
 

9.hod

přesun >>

EN

DPE3 (E)

 

na 25.2. 4.hod

 

před 8. hodinou dohled B3

 

SMORÁDKOVÁ Renata

5.hod

odpadá

RV1

DL4 (RV1)

 

zrušeno

STOCKINGER Marek

před 8. hodinou dohled A1

 

ŠMÍDOVÁ Dagmar

4.hod

Suplovací pohotovost

 

ŠOLC Jan

3.hod

Suplovací pohotovost

 

TŘÍSKA Luboš

6.hod

Suplovací pohotovost

 

VAŇKOVÁ Eva

0.hod

přesun >>

ZBO

DLO1

 

na 24.2. 0.hod

 

1.hod

přesun >>

ZBO

DLO1

 

na 24.2. 1.hod

VESECKÝ Jindřich

8.hod

přesun >>

EZV

DG2

 

na 5.2. 10.hod

 

9.hod

přesun >>

EZV

DG2

 

na 12.2. 7.hod

VOLF Václav

6.hod

supl.

ŘMV

DPE3 (DP)

(A109)

 
 

7.hod

supl.

ŘMV

DPE3 (DP)

(A109)

 
 

13.hod

supl.

ŘMV

DPE3 (DP)

(mim)

 

VYBÍRAL Petr

4.hod

spojeno

KČJ

D1D (SK2)

(A214)

 
 

5.hod

změna

EV

D1D

(A214)

 

ZÁLEŠÁKOVÁ Jaroslava

před 2. hodinou dohled A1

 

ZÍKA Karel

4.hod

změna

MP

DC4

(B106)

 
 

5.hod

změna

MP

DMŽ4 (DM)

(A113)

 

Změny v rozvrzích tříd:

D1A

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ks)

 

2.hod

DZE

 

(B218)

přesun <<

HOSPODARZ Petr

z 28.2. (Pá) 2.hod

 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ks)

 

9.hod

DAP

   

přesun >>

 

na 28.2. (Pá) 2.hod

D1C

1.hod

AH1

SK1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

1.hod

NV2

SK2

 

odpadá

 

(Ho)

 

3.hod

AH1

SK1

(A110)

přesun <<

HRADEC Vít

z 1.hod

 

3.hod

NV1

SK1

 

odpadá

 

(Hí)

D1D

4.hod

KČJ

SK1

(A214)

spojí

VYBÍRAL Petr

(Hí)

 

4.hod

KČJ

SK2

(A214)

spojí

VYBÍRAL Petr

(Ho)

 

5.hod

EV

 

(A214)

změna

VYBÍRAL Petr

 

E1

7.hod

ZE

 

(B206)

změna

RYBA Petr

 

DL2

4.hod

AH1

SK1

(A102)

změna

HRADEC Vít

 
 

4.hod

AH2

SK2

(A102)

spojí

HRADEC Vít

(Kj)

DŽ2

6.hod

AH2

NV1

(A301)

supluje

BUREŠOVÁ Kateřina

(Hí)

DL3

0.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

2.hod

AH1

SK1

 

odpadá

 

(Kř)

DMC3

0.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

5.hod

MAT

 

(A308)

supluje

MARKOVÁ Soňa

(Ks)

DZ3

0.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

3.hod

AH1

SK1

(B214)

supluje

PÁRALOVÁ Pavlína

(Kř)

 

4.hod

KČJ

SK1

(B306)

supluje

HRADCOVÁ Lenka

(Kř)

 

6.hod

KČJ

SK2

(B306)

navíc

HRADCOVÁ Lenka

 
 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ks)

 

8.hod

KČJ

   

odpadá

 

(Hrá)

DŽ3

0.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

MAT

 

(B105)

přesun <<

KAUFMAN Rostislav

z 28.2. (Pá) 6.hod

 

1.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

5.hod

AH2

SK2

 

odpadá

 

(Kř)

DPE3

3.hod

OPV

DP

(A109)

přesun <<

BARTOŠ Lubomír

z 25.2. (Út) 8.hod

 

3.hod

AH1

DP

 

odpadá

 

(Kj)

 

6.hod

ŘMV

DP

(A109)

supluje

VOLF Václav

(Šk)

 

6.hod

AH2

E

 

odpadá

 

(Kj)

 

7.hod

ŘMV

DP

(A109)

supluje

VOLF Václav

(Šk)

 

8.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ks)

 

9.hod

EN

E

 

přesun >>

 

na 25.2. (Út) 4.hod

 

13.hod

ŘMV

DP

(mim)

supluje

VOLF Václav

(Šk)

DC4

0.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

3.hod

DOP

 

(B218)

přesun <<

HOSPODARZ Petr

z 25.2. (Út) 8.hod

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Ku)

 

4.hod

MP

 

(B106)

změna

ZÍKA Karel

 
 

7.hod

AH2

SK2

 

odpadá

 

(Kř)

 

8.hod

AH2

SK2

 

odpadá

 

(Kř)

DL4

0.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

4.hod

LOG

 

(A105)

supluje

FLEISCHMAN Petr

(Ku)

 

5.hod

MP

 

(A105)

navíc

BURGR Richard

 
 

5.hod

NV1

NV1

 

odpadá

 

(Hí)

 

5.hod

RV1

RV1

 

odpadá

 

(Sm)

 

6.hod

EV

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

EV

 

(A105)

přesun <<

HRADCOVÁ Lenka

z 6.hod

 

8.hod

FF

SK1

(B305)

navíc

MYSÍK Petr

 
 

8.hod

FF

SK1

 

odpadá

 

(Tj)

 

8.hod

FF

SK2

 

odpadá

 

(Mys)

 

9.hod

FF

SK1

(B305)

navíc

MYSÍK Petr

 
 

9.hod

FF

SK1

 

odpadá

 

(Tj)

 

9.hod

FF

SK2

 

odpadá

 

(Mys)

 

10.hod

FF

SK1

(B305)

navíc

MYSÍK Petr

 
 

10.hod

FF

SK1

 

odpadá

 

(Tj)

 

10.hod

FF

SK2

 

odpadá

 

(Mys)

DMŽ4

1.hod

AH2

AH2

(B117)

změna

LORMAN Tomáš

 
 

1.hod

AH1

AH1

 

odpadá

 

(Kj)

 

2.hod

TVh1

TVh1

(TV1)

spojí

BÍŽA Martin

(Vo)

 

3.hod

TVh1

TVh1

(TV1)

spojí

BÍŽA Martin

(Vo)

 

5.hod

MP

DM

(A113)

změna

ZÍKA Karel

 
 

5.hod

ŽKV

(B217)

přesun <<

BAJER Radek

z 7.hod

 

6.hod

MP

(B218)

změna

HOSPODARZ Petr

 
 

6.hod

MD

DM

 

odpadá

 

(Zí)

 

7.hod

VMD

DM

(B119)

přesun <<

BAJER Radek

z 9.hod

 

7.hod

ŽKV

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

9.hod

VMD

DM

 

přesun >>

 

na 7.hod

DZ4

0.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

1.hod

TVd

TVd

 

odpadá

 

(Vo)

 

2.hod

AH2

SK2

(B117)

změna

LORMAN Tomáš

 
 

2.hod

AH1

SK1

 

odpadá

 

(Kj)

 

3.hod

MP

 

(B307)

změna

ROMBALDOVÁ Marta

 

DP4

4.hod

MP

 

(A309)

změna

NĚMEČEK Martin

 
 

8.hod

SP

   

přesun >>

 

na 28.2. (Pá) 5.hod

E4

4.hod

AH1

 

(B214)

změna

PÁRALOVÁ Pavlína

 
 

6.hod

MP

 

(B206)

změna

RYBA Petr

 

DLO1

0.hod

ZBO

   

přesun >>

 

na 24.2. (Po) 0.hod

 

1.hod

ZBO

   

přesun >>

 

na 24.2. (Po) 1.hod

DLO2

2.hod

LOG

 

(A310)

přesun <<

FLEISCHMAN Petr

z 28.2. (Pá) 6.hod

 

2.hod

NV1

   

odpadá

 

(Ho)

DG2

8.hod

EZV

   

přesun >>

 

na 5.2. 10.hod

 

9.hod

EZV

   

přesun >>

 

na 12.2. 7.hod

Pedagogický dohled u třídy:

D1B (SK2), 8. hod - HOFMANOVÁ Hana

D1B (SK1), 9. hod - HOFMANOVÁ Hana

DP1 (SK2), 10., 11. hod - BARTOŠOVÁ Naděžda

DLO1, 2.- 6. hod - HORNÍK Vlastimil, HORNÍKOVÁ Radana

 

Zpracováno v systému Bakaláři